Jak karnawał, to zabawa

Noworoczny Bal Seniora zorganizowany 30 stycznia 2019 roku przez Klub Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży był wspaniałym wydarzeniem.

Bawiło się 170 osób. Członkowie klubu, łomżyńscy seniorzy nie zrzeszeni w klubie i osoby z poza Łomży. Piękna, duża sala, doskonałe menu, miła obsługa,dobra muzyka, sympatyczne towarzystwo. Panie w pięknych kreacjach, panowie eleganckie garnitury. To wszystko sprawiło, że seniorzy doskonale się bawili. Jednym słowem – szampańska zabawa. Jak karnawał, to zabawa! Jak zabawa, to na całego!

Organizatorem balu była Rada Klubu Seniora na czele z przewodniczącą Reginą Grzymek i członkami Zofią Ciecierską, Janiną Surowik i Ryszardem Abramowskim, przy wsparciu Marty Kopeć i Urszuli Dymek –  pracowników Klubu Seniora. Regina Grzymek i Urszula Dymek były głównymi koordynatorkami tego wydarzenia i zadbały o to, by wszystko było dopięte na przysłowiowy guzik. Gratulacje dla nich, bo efekt ich starań i pracy okazał się doskonały. Każdy szczegół był dopracowany.

Noworoczny Bal, to wspaniała integracja środowiska seniorów z całej Łomży. Klub Seniora MOPS stara się integrować seniorów poprzez różne metody i formy działalności proponowane seniorom i zachęcanie do brania aktywnego udziału w tych projektach. Niedawno było wspólne wyjście do kina a za kilka dni idziemy na spektakl teatralny. Są różne propozycje teatralne z zewnątrz i nie trzeba wyjeżdżać z Łomży, żeby obejrzeć coś wartościowego i ciekawego, bo teatr „przyjeżdża do nas”.

Zachęca się także klubowiczów do chodzenia na koncerty i do oglądania różnego rodzaju wystaw w galeriach łomżyńskich i w muzeum. Stale powiększa się liczba seniorów zrzeszonych w naszym klubie, co utwierdza w przekonaniu, że praca idzie w dobrym kierunku zgodnie z oczekiwaniami naszego środowiska.

W imieniu seniorów bardzo dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia tego balu karnawałowego. Przeżyte chwile na długo pozostaną w pamięci.

(Foto: Urszula Dymek)


Danuta Waśko
Podlaska Redakcja Seniora Łomża

Post Author: Redakcja Łomża