Już 22 października o godzinie 19.00 w Hotelu Royal, Rynek Kościuszki 11 w Białymstoku odbędzie się 2. Podlaska Aukcja Sztuki, podczas której Podlaski Dom Aukcyjny przedstawi 32 wyselekcjonowane prace twórców związanych z Podlasiem. Prace prezentujemy na stronie internetowej domaukcyjny.eu w zakładce Aukcje gdzie wraz z krótkim opisem prac, przedstawieniem sylwetki autorów prezentujemy ceny, od których rozpoczniemy licytację. 

młotek aukcyjny

W aukcji będzie można wziąć udział osobiście, telefonicznie, lub poprzez ustanowienie przed aukcją limitu ceny oferowanej za poszczególne prace. 

Zgłoszenie chęci ustanowienia limitu ceny bądź wzięcia udziału w aukcji telefonicznie jest możliwe przy użyciu specjalnego formularza strony internetowej znajdującego się poniżej prac objętych aukcją. Formularz będzie pracował do 22 października, do godziny 18.30. 

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie: +48/602 325 602; 48/602 445 868. 

Obecnie prace wytypowane do aukcji prezentowane są w Galerii Marchand przy ulicy Kilińskiego 12/3 w Białymstoku w godzinach pracy galerii (12.00 – 17.00) bądź w innych godzinach po uprzednim, telefonicznym umówieniu się. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami i wzięcia aktywnego udziału w aukcji. 

Link do strony aukcji: 

https://www.domaukcyjny.eu/aukcje

https://www.domaukcyjny.eu/images/katalog-aukcyjny.pdf

Marcin Rębacz
Podlaski Dom Aukcyjny

fot. pixabay.com

Podlaska Redakcja Seniora Białystok