4 października 2017 roku odbył się Bal Seniora zorganizowany przez Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łomży.

Zebranych powitała kierownik Klubu Seniora Grażyna Kania, która powiedziała wiele ciepłych słów i życzyła miłego spędzenia czasu. Następnie zespół wokalny Senior – Vita, przedstawił program artystyczny. Członkowie zespołu wystąpili tym razem w strojach dowolnych, bo to przecież bal. Wyglądali bardzo kolorowo i elegancko.

Z kolei Grażyna Czajkowska, przewodnicząca Łomżyńskiej Rady Seniorów przy Urzędzie Miasta, wręczyła podziękowania od Prezydenta Miasta Łomża – Mariusza Chrzanowskiego zespołom artystycznym seniorów. Było to uhonorowanie Seniorady 2017, która odbyła się w ramach Dni Seniora. Podziękowania otrzymały zespół folklorystyczny Maryna, zespół wokalny Senior – Vita i zespół wokalny Tabor.

W dużej sali Starej Waciarni świetnie bawiło się około 120 osób. Bal był wspaniałą okazją do integracji środowiska seniorów i zachęceniem do aktywnego uczestnictwa osób starszych w życiu Łomży i społeczności osób starszych. Niech żyje bal!

Podziękowania składamy miłej i profesjonalnej obsłudze lokalu, w którym seniorzy dobrze się czują i bawią, nie pierwszy raz.

(zdjęcia: Regina Grzymek i Marta Kopeć)

 

 

Danuta Waśko

Podlaska Redakcja Seniora Łomża