Droga Sąsiadko, Drogi Sąsiedzie
Grupa seniorów – amatorów fotografowania realizują wspólnie projekt fotograficzny „Białostoczanie – poznaj moich sąsiadów”.

fot. GuentherDillingen pixaby.com

Autorzy – uczestnicy projektu pochodzą z różnych dzielnic miasta i chcą zaprezentować swoich sąsiadów na wystawie, kończącej projekt. Bohaterami fotografii mogą być sąsiedzi w różnym wieku: seniorzy, ludzie młodzi, dzieci, fotografowani w różnych sytuacjach: podczas pracy, czynności domowych, rekreacji, realizacji pasji czy hobby, w pomieszczeniach i na wolnym powietrzu, w otoczeniu bliskich czy towarzystwie zwierząt.
Jestem jednym z nich i zapraszam właśnie Ciebie Droga Sąsiadko i Sąsiedzie do wspólnego udziału w tym projekcie.
Mamy nadzieję, że przyjmiesz tę propozycję.  Zaproś również Twoich sąsiadów i członków rodziny do obserwacji procesu powstawania zdjęć, wspólnego wyboru plenerów.  Będzie to też okazja do rozmowy o wspólnych sąsiedzkich sprawach, do budowania więzi sąsiedzkich,  odnowienia kontaktów i nawiązania nowych.
Z pomocą eksperta – profesjonalnego fotografa dokonamy wyboru najlepszych zdjęć, które znajdą się na wystawie. Już dziś zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich na uroczysty wernisaż, który odbędzie się  w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku przy ul, św. Rocha 3 w Białymstoku. 15 listopada br. o godz. 15:00  Każdy z bohaterów wystawy otrzyma kopię zdjęcia prezentowanego na wystawie.

Podlascy Seniorzy
Jolanta Wołągiewicz

Podlaska Redakcja Seniora Białystok