Jak tworzyć oryginalne grafiki poświęcone kulturze z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Canva? – warsztaty z Dominikiem Sołowiejem.

 

Jesteś pracownikiem instytucji kultury? Prowadzisz stronę internetową, bloga lub profil w mediach społecznościowych, poświęcony kulturze, literaturze, sztuce? Chciałbyś uatrakcyjnić swoje wpisy, dodając oryginalną infografikę lub plakat? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty przygotował Dominik Sołowiej – dziennikarz, publicysta, webmaster, WordPress developer, właściciel agencji reklamowej. Zajmuje się krytyką literacką i filmową, publikuje artykuły poświęcone marketingowi i popkulturze, prowadzi Środy Literackie w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Białostockim Ośrodku Kultury. Tworzy m. in. strony internetowe oraz prowadzi kampanie reklamowe w Internecie. 

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza 5 czerwca 2020 r.
o godz. 10.00 na swój fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/ksiaznicapodlaska/), na pierwszą część zajęć edukacyjnych, poświęconych tworzeniu grafik z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Canva. Na część drugą zapraszamy 9 czerwca 2020 r. o godz. 10.00

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Bibliotek@ON”, na który Książnica Podlaska otrzymała dofinansowanie w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. 

Partnerzy medialni projektu: TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, Wrota Podlasia, podlaskisenior.pl, BIA24, „Epea. Pismo literackie”. 

Partnerem zadania jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Region Olsztyńsko-Białostocki.  

(źródło: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku)

opracowanie: Lija Póljanowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok