„Kino Zagadka” to znany już cykl filmów prezentowanych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Tu, w przestronnej auli, na dużym ekranie, przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu fani kina mogą oddać się najrozmaitszym filmowym podróżom: atrakcyjnym światom i przestrzeniom.

plakat wydarzenia

„Kino Zagadka” – ze swej natury i założenia – jest tajemnicze. Plakaty zapowiadające kolejne seanse zawierają jedynie intrygujące podpowiedzi – hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić odbiorców na tytuł filmu. Ów element zagadkowości zdecydowanie zachęca do tego, aby podjąć niezobowiązujący, a jakże przyjemny wysiłek i pojawić się w choroszczańskim kinie. 

Tym razem Wakacyjne Kino „Zagadka” zaprasza dzieci od 5. roku życia: podczas pierwszego seansu w Choroszczy na dzieci czeka bardzo ciekawa propozycja filmowa, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Mają oni również wspólny sekret, który skrywają przed światem. Jaki? Tego dowiecie się podczas seansu! 

 Wstęp do Kina „Zagadki” jest bezpłatny. I nie obowiązują wejściówki.

ZAPRASZAMY!

wtorek 19 lipca 2022
o godz. 16:00
na auli M-GCKiS w Choroszczy
(Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 29)

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

Podlaska Redakcja Seniora Białystok