Domowe ciasteczka, blaszka sernika, lub słoiczek z konfiturą, mogą uratować Marysi życie. Nie szczędźmy grosza, otwórzmy serca i przyłączmy się do akcji przygotowanej przez rodzinę chorej dziewczynki.

Do naszej Redakcji zwróciła się Babcia chorej Marysi z prośbą o pomoc. 

„Bardzo proszę o pomoc w postaci przygotowania jakiegoś ciasta czy podarowania słoiczka z przetworami”

Od 17 do 19 czerwca będą odbywały się Dni Supraśla i tam rodzina Marysi zaprasza na kiermasz ciast, słodkości i innych przysmaków, przeznaczając tak zebrane fundusze na leczenie dziewczynki.

Kiermasz zostanie zorganizowany w Supraślu od 18 do 19 czerwca 2022, podczas trwania Dni Supraśla.
Rodzina Marysi będzie tam od 9:00. Produkty można dostarczać już w piątek 17.06, w godz. 16.00 – 19.00.

Babcia Agnieszka może też osobiście przyjechać po odbiór przysmaków pod wskazany przez Państwa adres, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Kontakt z babcią Marysi – tel. 694 04 66 60.

Redakcja Podlaskiego Seniora włączyła się w tę szlachetną akcję i zwraca się do Czytelników z uprzejmą prośbą o wsparcie dla Marysi. Upieczmy pyszne ciasteczka, czy przygotujmy inne smakołyki, by pomóc w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc w leczeniu dziecka.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości przygotować słodkości, może pomóc wpłacając datek dla Marysi pod adresem www.siepomaga.pl/serce-marysi

Pomóżmy w jakikolwiek sposób 18 miesięcznej Marysi z Białegostoku. Marysia urodziła się z wieloma wadami wrodzonymi serca. W czasie swojego krótkiego życia przeszła już kosztowną operację kardiologiczną w Niemczech. Obecnie otrzymała szansę na kontynuację leczenia poprzez kolejną operację serca, która da dziewczynce możliwość normalnego, długiego życia.

Rodzina prosi:

Przyłączcie się do nas! Sprawcie, by Marysia mogła się uśmiechać, bawić się ze swoimi rówieśnikami, aby mogła po prostu żyć.

Źródło: Rodzina Marysi

Siepomaga.pl

fot. pixabay.com

Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok