DAROWIZNA

 

Akcja zbiórki zakończona 

Wesprzyj SREBRO NIE ZŁOTO I SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK

Konkurs SREBRO NIE ZŁOTO, jak również SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK, potrzebują w tym roku wsparcia. Bądź darczyńcą i wesprzyj poetki i poetów, którzy przesyłają swoje prace do Konkursu, lub też  stają na scenie do pojedynku na wiersze i na żywo recytują je publiczności.

Poezja, aby była sobą, musi dialog toczyć z prawdą. (Mieczysław Jastrun)

Cel zbiórki

Stowarzyszenie Szukamy Polski i Podlaska Redakcja Seniora ma do Was ogromną prośbę. Pomóżcie nam zorganizować ważne wydarzenia kulturalne: tomik ósmej edycji Konkursu Srebro nie złoto i Slamu Poetyckiego Białystok.

Wesprzyjcie nas darowizną

Wszyscy byliśmy i jesteśmy dumni z przedsiębiorczości i kreatywności seniorów.

„Srebro nie złoto” musi mieć swój ciąg dalszy

Wiemy przecież, że dla piszących często do szuflady seniorek i seniorów z naszego regionu jest to szansa literackiego zaistnienia. Po każdej edycji pojawiał się tomik pokonkursowy, w którym zamieszczano utwory wszystkich laureatów, co dodatkowo dowartościowywało autorów startujących w konkursie. Wiemy też, że po debiucie w naszym Konkursie kilka osób wydało swoje własne autorskie tomiki, zarówno poetyckie, jak i prozatorskie. Zyskaliśmy też współpracowników Redakcji, przysyłających regularnie utwory do publikacji na stronie podlaskisenior.pl  i poeciwsieci.pl.

Tom I i II
Tom I i II
Tom 3
Tom 3
Tom 4
Tom 4
Tom 5
Tom 5
Tom 6
Tom 6
Tom 7
Tom 7

 

Wiele miast w Polsce ogarnęła slamowa gorączka. Pomóż nam zorganizować SLAM POETYCKI BIAŁYSTOK, który zyskał dużą popularność w 2022r. Bądź darczyńcą i wesprzyj poetki i poetów, którzy staną na scenie do pojedynku na wiersze i na żywo wyrecytują je publiczności. To ona zdecyduje o wygranej. Nie krytycy, jurorzy, czy wydawcy, tylko publiczność wybierze zwycięzcę, a przy tym będzie się świetnie bawić. Przyjdź i przekonaj się o tym osobiście! To szansa dla amatorów i twórców z dorobkiem. Bez względu na wiek. Zbieramy fundusze na nagrodę pieniężną dla zwycięzcy oraz na organizację slamu.
Wpłać 20, 50 lub 100 zł. Jeśli nam się uda zaprosimy Was na SLAM POETYCKI BIALYSTOK już w maju. Spotkajmy się na slamie panowie i panie!

 Wymagane jest podanie przez darczyńcę imienia, nazwiska i adresu mailowego.

http://


REGULAMIN DAROWIZN

REGULAMIN STOWARZYSZENIA PODLASCY SENIORZY

Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok

 

 

WordPress Theme built by Shufflehound.
Skip to content
Verified by MonsterInsights