Domek drewniany
Domek drewniany

Domki ogrodowe są coraz częściej zakupowane przez indywidualnych użytkowników. Szczególnie niesłabnącą popularnością cieszą się budowle wykonane z drewna. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni we własnym domu, a nie chcesz wykonywać czasochłonnych i drogich remontów to warto zainteresować się zakupem takowego domku. Tego typu konstrukcje mogą pełnić wiele funkcji. Domek może być składzikiem na sprzęt gospodarstwa domowego, warsztatem dla majsterkowicza, miejscem relaksu, a nawet siłownią!

 

 

Dlaczego warto rozważyć zakup drewnianego domku?

W sezonie letnim właściciele domów z ogrodem lubią spędzać wolny czas na dworze. Drewniany domek ogrodowy może posłużyć jako idealne miejsce do odprężenia i wyluzowania się. Ich niewątpliwą zaletą jest funkcjonalność. Tego typu konstrukcje możemy wykorzystywać według własnego widzimisię. Domki ogrodowe są wykonywane z różnego rodzaju materiałów. Wybór budulca jest kwestią absolutnie kluczową. To od tego zależy jak będzie prezentował się wizualnie oraz ile lat wytrzyma. Naszym zdaniem drewniane domki są zdecydowanie najlepsze. Przede wszystkim wyglądają naturalnie na tle całego ogrodu. Budowla z drewna jest zdrowa i ekologiczna. Żywica zawarta w iglastym drewnie pozytywnie wpływa na drogi oddechowe oraz płuca. Dodatkowo ten rodzaj materiału nie wywołuje alergii. Jeżeli poszukujemy materiału na domek letniskowy to drewno jest idealne do pełnowartościowego wypoczynku. Dodatkowo jest to długotrwały materiał budowlany. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji może wytrzymać wiele lat. Należy pamiętać jedynie o impregnacji i malowaniu. Zalet domków ogrodowych wykonanych z drewna jest oczywiście o wiele więcej. Najważniejsze z nich to:

  • doskonałe warunki cieplne i akustyczne
  • ekologiczność – drewno nie emituje żadnych szkodliwych substancji
  • funkcjonalność i możliwość dostosowania do swoich potrzeb
  • łatwość przemalowywania

Eko Architektura – producent drewnianych domków ogrodowych

Jeżeli szukasz dobrego i trwałego domku wykonanego z drewna to dobrze trafiłeś. Jesteśmy nowoczesną firmą z dużym doświadczeniem na rynku. Projektujemy i realizujemy budowle z drewna, ale dajemy również klientom możliwość składania indywidualnych zamówień. Nasi specjaliści pomogą rozrysować, a następnie wybudować twoją wymarzoną konstrukcję. Do produkcji używamy nowoczesnych maszyn CNC. Dzięki temu cały proces jest szybki i dokładny, tak żeby spełnić oczekiwania potencjalnego klienta. Bardzo ważne dla nas jest oferowanie najkorzystniejszych cen na rynku. Jeżeli znajdziesz drewniany domek ogrodowy do zakupu taniej niż u nas to wyślij nam link. Zawsze staramy się dotrzymywać złożonych obietnic, nie inaczej jest w przypadku ceny. Spośród innych firm wyróżnia nas również to, że zestaw premium jest standardem. Okna i drzwi są zawsze wysokiej jakości, dzięki czemu dobrze zabezpieczają domek przed hałasem i wiatrem. Nasze standardowe domki są produkowane w czasie od 2 do 3 tygodni. Oczywiście w przypadku budowli na indywidualne zamówienie czas produkcji ulega wydłużeniu.

Gwarancja jakości i wytrzymałości

Domki ogrodowe wykonywane przez Eko Architekturę to produkty starannie kontrolowane na każdym etapie produkcji. Budynki wykonujemy z dobrej jakości skandynawskiego iglastego drewna. Wyróżnia się ono łatwością w obróbce i wytrzymałością. Nasze domki dostarczamy klientom w formie naturalnej, czyli nieimpregnowanej i niemalowanej. Zacięcia są wykonywane na nowoczesnych maszynach ciesielskich, dzięki czemu są bardzo dokładne. Domki ogrodowe są transportowane na paletach. Kupujący powinien zawczasu samodzielnie zagospodarować miejsce na palety oraz dojazd dla samochodów ciężarowych. Podobnie wygląda sprawa z rozładowywaniem palet. Wszystkie nasze produkty spełniają normy jakościowe i są w najlepszej cenie dostępnej na rynku. Gwarantuje to satysfakcje klientów z dokonanego zakupu.

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
https://chaletpro.fr/Produits/chalets
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE