Gmina Choroszcz wraz z Kołem Emerytów i Rencistów nr 15 w Choroszczy oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza bardzo serdecznie na Dzień Babci i Dziadka, który odbędzie się w piątek 20 stycznia w auli M-GCKiS w Choroszczy. Karnawałową zabawę zaczynamy od godz. 13.00.

babcia z wnuczkiem, fot. pixabay.com

Do wspólnego – i mocno to podkreślmy: wielopokoleniowego – świętowania, choroszczańscy seniorzy zaprosili dzieci z Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II w Choroszczy oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Choroszczy. Zresztą, owa międzygeneracyjna kolaboracja w Choroszczy nie jest nowością: starsze i młodsze pokolenia mieszkańców Gminy Choroszcz dość regularnie się spotykają, wymieniając się tym, co mają najlepszego: młodsi – beztroską radością i zaangażowaniem artystycznym, a starsi – swoim doświadczeniem i docenieniem wysiłków maluchów. Z tej wyjątkowej mieszanki powstaje naprawdę smakowity koktajl dobrych emocji i pięknych doświadczeń. 

Nie inaczej będzie tym razem – podczas Dnia Babci i Dziadka 20 stycznia w Choroszczy. Wszak motto, które towarzyszy organizatorom tego dnia to słowa Marka Aureliusza: „Budząc się rano, pomyśl, jakie to wspaniały skarb: żyć, oddychać i móc się radować”. Prawda? My głęboko w to wierzymy, dlatego serdecznie zapraszamy do Choroszczy, by się o tym wspólnie przekonać!

źrodło: rzecznik prasowy Urzędu Miasta Choroszcz

Podlaska Redakcja Seniora Białystok