To niepowtarzalny festiwal mody i wzornictwa. To kilkanaście pokazów mody projektantów znanych w Polsce i za granicą, jak również debiutujących w świecie mody. 

Wśród nich znajdą się pokazy Macieja Zienia, Małgorzaty Baczyńskiej, Michała Starosta, warsztaty projektowania mody Mariusza Przybylskiego oraz ekskluzywne propozycje gwiazd międzynarodowych mody z Ukrainy i Białorusi.

Na imprezę tę zaprasza Dom Kultury Śródmieście w Białymstoku, w dniach od 13-15.09.2019, oferując „wyjątkowy program wydarzenia artystycznego w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na dziedzińcu głównym Pałacu Branickich, w Auli Magna, Operze i Filharmonii Podlaskiej, oraz w Black Diamond Club.

Intencją organizatora jest również zwrócenie uwagi na to, że moda jest dla wszystkich i w każdym wieku, stąd też na wybiegu pojawią się modelki 45+.” – czytamy w zaproszeniu.

Wejściówki będą dostępne w sekretariacie Domu Kultury Śródmieście, ul. Kilińskiego 13, od 9 września (poniedziałek), od godz. 9:00.

Rzadko mamy okazję uczestniczyć w wielkich pokazach mody. Najczęściej widzimy je w telewizji. Jest więc okazja zobaczyć i poczuć atmosferę takiej imprezy.

 

(Źródło i foto: Dom Kultury Śródmieście)

Maria Beręsewicz
Redakcja Podlaskiego Seniora Białystok