Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Granie Bez Granic”  serdecznie zaprasza na  IV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy w Hajnówce „Wiara, Nadzieja, Miłość”.

IV Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej imienia Bułata Okudżawy zaplanowany jest na pierwszą połowę lipca 2017r. w Warszawie, Lublinie, Białymstoku, Hajnówce i w Szepietowie. Warto więc rezerwować sobie czas od 5 do 10 lipca 2017r. Nasz Festiwal to obowiązkowy przystanek dla miłośników piosenki poetyckiej i twórczości Bułata Okudżawy! Nieśmiertelne są pieśni Bułata Okudżawy, największego barda XX wieku. Dla naszego kraju był on postacią szczególną. To na jego głosie, poezji i pieśniach wychowały się miliony Polaków. To on, śpiewając cicho, bez złości, przygotowywał Europę do burzenia dzielących ją murów. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Granie bez granic”, co roku zaprasza na festiwal wdowę po rosyjskim pieśniarzu – Olgę Okudżawę. Przyjechać też mają znani pieśniarze Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz plejada wykonawców piosenki poetyckiej z Polski.

                        Koncert w 2014 r. w Amfiteatrze Opery Podlaskiej, foto: materiały organizatora

Główna część festiwalu z udziałem m.in. Olgi Okudżawy, która przyjęła honorowy patronat nad Festiwalem, odbędzie się 8 i 9 lipca 2017r.

( źródło: http://festiwal-bulata.blogspot.com/)

BB