Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, OSP Klepacze oraz Województwo Podlaskie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się na terenie zielonym przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Klepaczach (niedziela) 23 lipca.

plakat-_festyn w Klepaczach-2023

Start imprezy zaplanowany jest na godz. 14.00. W programie są animacje dla dzieci, w tym warsztaty kreatywne oraz gry i zabawy. Dzieci będą mogły też skorzystać z dmuchańców i przejażdżek konnych. Dodatkowymi atrakcjami będą z pewnością: makieta szlaku kolejowego – dawniej i dziś, pokaz sprzętu OSP Klepacze i Olchówka i Grupy Ratowniczej MEDIVAL Białystok, zabytkowe motory Moto-Zabytki Podlasie i wystawa samochodów elektrycznych marki Mercedes. Podczas festynu dostępne będą też stoiska handlowe i ogródek gastronomiczny. Zaplanowany jest też kiermasz charytatywny na rzecz prezesa OSP Olchówka (gm. Narewka).

Na scenie muzycznej zaprezentują się zespoły: Klepaczanki, Hetmanki oraz AleMiKa, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Imperium, która zacznie swój koncert o godzinie 20.00.

Organizatorami festynu są: Burmistrz Choroszczy, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, OSP Klepacze, a partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Podlaskie.

źródło: Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

zredagowała: Lija Półjanowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok