W imieniu Artura Kosickiego, Marszałka Województwa Podlaskiego i całej kadry Ośrodka Wspierania Podlaskich Rad Seniora( OWPRS) zapraszamy do udziału w Forum Podlaskich Rad Seniora on-line 18.12.2020 w godzinach 10:00 – 11:30. na platformie ZOOM. Hasło Forum brzmi: „Tworzymy standardy jakości pracy i przejrzystości działania”. 

Podlaskie Rady Seniora

Dobiega końca projekt Stowarzyszenia Szukamy Polski, w ramach którego powstał Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniora. I choć pandemia bardzo utrudniła nam realizację zaplanowanych działań większość z nich udało się nam wykonać. Z większością rad udało się nam spotkać osobiście, z wieloma kontynuowaliśmy spotkania on-line na ZOOMie, rozmawialiśmy, szkoliliśmy, doradzaliśmy… .

W załączniku znajdziecie Państwo program Forum (do odczytu i pobrania)

Zgłaszanie uczestników

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa mailem zwrotnym (owprs2020@gmail.com ). Link do spotkania, które transmitować będziemy poprzez platformę ZOOM, prześlemy Państwu mailem. Link będzie też opublikowany na profilu Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów na Facebooku przed rozpoczęciem Forum. Rejestrację uczestników na spotkaniu rozpoczniemy 18.12.2020 r. – 15 minut przed rozpoczęciem, czyli od godz. 9:45..

Prośba o przekazanie zaproszenia

Prosimy o przekazanie zaproszenia wszystkim członkom 16 rad seniora w regionie i wszystkim zainteresowanym oraz umożliwienie uczestnictwa w naszym spotkaniu tym, którzy nie posiadają dostępu do Internetu i komputera.

Instrukcja połączenia się on- line

Tym z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji do korzystanie z połączenia on-line na ZOOMie i obawiają się, że nie poradzą sobie przyślę instrukcję postępowania, proszę zgłosić taką potrzebę mailem na adres jolanta.wolagiewicz@gmail.com

W imieniu organizatorów pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce na ekranach komputerów.
Do pobrania program Forum.

 

Jolanta Wołągiewicz i Bożena Bednarek
OWPRS, Podlaska Redakcja Seniora