Malowanie wzorów z podlaskich tkanin dwuosnowowych na… belach z sianokiszonką. Uczestnicy dostaną do ręki szablony ze wzorami i będą je nanosić farbami na bele. A wszystko to w otoczeniu pięknej, podlaskiej przyrody – na polach pod Korycinem.

W ramach  działań  Folk on the StreetWojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza do tworzenia wyjątkowej instalacji – będą to „Prace w polu”, czyli malowanie wzorów z podlaskich tkanin dwuosnowowych na… belach z sianokiszonką. Uczestnicy dostaną do ręki szablony ze wzorami i będą je nanosić farbami na bele. A wszystko to w otoczeniu pięknej, podlaskiej przyrody – na polach pod Korycinem! Każdy może poczuć się artystą i każdy może dołączyć.

Będzie tam między innymi malowanie wzorów z podlaskich tkanin dwuosnowowych na… belach z sianokiszonką. Uczestnicy dostaną do ręki szablony ze wzorami i będą je nanosić farbami na bele. A wszystko to w otoczeniu pięknej, podlaskiej przyrody – na polach pod Korycinem! Każdy może poczuć się artystą i każdy może dołączyć.

WOAK zaprasza wszystkich chętnych  w piątek, 14 lipca, do Korycina (zbiórka – o godz. 11.00 pod korycińskim wiatrakiem). Po pracy w polu przewidziane jest wspólne ognisko.

Więciej informacji: wrotapodlasia.p