Godzinę dla Ziemi zainicjował Światowy Fundusz na rzecz Przyrody, zachęcajac w ostatnią sobotę marca do wyłączenia niepotrzebnych świateł i urządzeń elektrycznych na 60 minut. Miliony ludzi na całym świecie wyłączają światła oraz urządzenia elektryczne w geście solidarności z ideą ochrony naszej planety.

Pytanie konkursowe: 

Wymień święta, które oprócz Godziny dla Ziemi obchodzimy 30 marca?

Odpowiedzi należy przesyłać pod adresem: podlaskisenior@gmail.com
Prosimy o dołączenie danych kontaktowych, celem odbioru nagrody.

Zwycięzcą konkursu będzie osoba, która pierwsza prześle prawidłową odpowiedź pod wskazany adres e-mailowy. Nagrodą w Konkursie jest książka Barbary Korytkowskiej „Poza szlakiem„. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res, premierę miała 14 marca 2024r.
To podróż pełna emocji, rozpoczynająca się od rozgoryczenia, zahacza też o euforię, by wreszcie skończyć się na dnie rozpaczy – tam, skąd powrót na właściwy szlak jest niezwykle trudny… ale nie niemożliwy.
Nowa miłość niespodziewanie zaczyna smakować o wiele lepiej niż pierwsza, jednak Alicja zapomina, że w życiu nic nie jest nam dane raz na zawsze. Wkrótce emocjonalny rollercoaster rozpędza się na nowo, a rozczarowana i zraniona kobieta staje się łatwym celem do wykorzystania w misternie uknutym planie zemsty…Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Novae Res z Krakowa.

Źródło: Grupa Zaczytani sp. z o.o.
Novae Res
www.kalbi.pl

 

Jolanta Falkowska i Bożna Bednarek
Podlaska Redakcja Seniora Białystok