15 września o godz. 10.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój fanpage na Facebooku, gdzie o bookstagramie opowie Agnieszka Jarosławska, w sieci znana jako Ruda Czyta. 

logo

Sama o sobie mówi: „Czytam odkąd pamiętam, a miłość do książek wyssałam z mlekiem matki. Moje motto brzmi – dzień bez książki, dniem straconym. Mam to szczęście, że moja miłość i pasja do książek, stały się częścią nie tylko mojego życia prywatnego, ale i zawodowego – od prawie trzech lat pracuję w jednej z największych księgarni internetowych w Polsce”.

Zakres tematyczny spotkania:

  • Czym jest bookstagram i jaką rolę odgrywają książki na Instagramie?
  • Co zrobić, aby zostać bookstagramerem?
  • Jak poprowadzić swoje konto na bookstagramie, aby osiągnąć sukces, czyli jakich używać narzędzi, jak robić zdjęcia, jak dobierać hasztagi itp.?
  • Na czym polega współpraca z wydawnictwami i jak zacząć współpracować?
  • Jak konta bookstagramowe wpływają na rozwój czytelnictwa w Polsce

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Bibliotek@ON”, na który Książnica Podlaska otrzymała dofinansowanie w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. 

Partnerem zadania jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Region Olsztyńsko-Białostocki. 

Partnerzy medialni projektu: TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, Wrota Podlasia, podlaskisenior.pl, BIA24, „Epea. Pismo literackie”. 

(źródło: Książnica Podlaska im.Łukasza Górnickiego w Białymstoku)

Podlaska Redakcja Seniora Białystok