Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza w dniach 15-19.02.2021, codziennie o godz. 19.00 na swój fanpage na Facebooku , na kurs pisania piosenek, przygotowany przez Krzysztofa Szubzdę. 

plakat wydarzenia

Krzysztof Szubzda – z wykształcenia prawnik, z doświadczenia kabareciarz (kabarety: Widelec i Hrabi) oraz dziennikarz: radiowy, prasowy i telewizyjny (PR Trójka, „Kurier Poranny”, „Charaktery”, TVP), ale przede wszystkim konferansjer z coraz dłuższym stażem. Scenarzysta i reżyser filmowy (Czarna Dama) i sceniczny (teatralizowane gale i wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej) oraz autor piosenek i książek, m.in. O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem, Mała księga przytulań i uścisków.

Nagrania festiwalowych wydarzeń będą także dostępne na kanale YouTube Książnicy Podlaskiej.
Program festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej.

Organizator 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie”: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku 

Współorganizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Stowarzyszenie Szukamy Polski, Wydawnictwo Paśny Buriat. 

Patronat medialny: „Epea. Pismo literackie”, Wrota Podlasia, podlaskisenior.pl, TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, BIA24, „Gazeta Współczesna”.

(źródło: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego) 

Podlaska Redakcja Seniora Białystok