Kina Helios w Białymstoku zapraszają na listopadowe Kino Kobiet z filmem ,,Uwierz w Mikołaja”. Wydarzenie rozpocznie się w środę, 15 listopada, o godz. 18:00. 

pięć kobiet w strojach Mikołaja

15 listopada w białostockich kinach Helios zrobi się już bardzo świątecznie. Wszystko za sprawą Kina Kobiet z pokazem filmu na podstawie powieści Magdaleny Witkiewicz ,,Uwierz w Mikołaja”. To produkcja, w której wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy. Na ekranie plejada polskich gwiazd. Zobaczymy m.in. Dorotę Kolak, Teresę Lipowską, Agnieszkę Więdłochę, Antoniego Pawlickiego czy Cezarego Żaka. 

Motywem przewodnim wieczoru będzie strój Mikołaja, a obowiązkowym element stylizacji – dzwoneczek. Warto postawić na świąteczny wygląd i tym samym zwiększyć szanse na nagrody. A kina jak co miesiąc zadbały o wartościowe niespodzianki dla uczestniczek Kina Kobiet. Panie w konkursach mają szansę wygrać różnorodne vouchery – na zajęcia jogi, siłownię, masaże, naukę języków czy pielęgnację sylwetki, a nawet sesję fotograficzną. Wśród nagród rzeczowych czekają m.in.: zestawy aromatycznej kawy i herbaty, książki, biżuteria, kosmetyki, puzzle. Nie zabraknie też atrakcji na holu kin. Szczegółowe informacje o nagrodach i atrakcjach wieczoru na stronach kin:

Helios Alfa:

https://www.helios.pl/26,Bialystok/KinoKobiet/

Helios Biała: 

https://www.helios.pl/6,Bialystok/KinoKobiet/

Helios Jurowiecka 

https://www.helios.pl/46,Bialystok/KinoKobiet/

źródło i fot.: Krystyna Czapko, kierownik kina

Podlaska Redakcja Seniora Białystok