Światowy fenomen gitary stawia ten instrument strunowy w świetle reflektorów i czyni z niego najważniejszego bohatera koncertu, jednocześnie pokazując, jak wiele można przekazać za pomocą gitary.

Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej trasy Marcin Patrzałek wraca na scenę z kolejnym projektem! Marcin Patrzałek Instrumentalizm

Plakat wydarzenia

Na prezentację unikatowego koncertu w Białymstoku organizatorzy zapraszają  30.11.2023  do Opery i Filharmonii Podlaskiej na Dużej Scenie przy Odeskiej 1, o godz. 20:00.

Bilety można kupić elektronicznie → kliknij tutaj,

lub dzwoniąc pod numer tel. 77 441 05 33, e-mailowo: e-mail bilety@eskander.pl

Zapraszamy na koncert dwudziestodwuletniego gitarowego geniusza, który oczarował świat. Marcin Patrzałek – objawienie America’s Got Talent, zwycięzca Must Be the Music, wirtuoz, kompozytor i artysta, który wymyka się sztywnym ramom, tworząc zupełnie nową definicję muzyki gitarowej.

Trasa Instrumentalizm to połączenie najbardziej znanych aranżacji klasycznych, coverów współczesnych utworów oraz prezentacja autorskich kompozycji. Wyrusz w muzyczną podróż od V Symfonii Beethovena, przez Kashmir Led Zeppelinów, aż po wirtuozerskie autorskie kompozycje. To wszystko w nowym wydaniu z potężnym wsparciem perkusji, basu, smyczków, i elektroniki.

Grafika koncertu

Styl perkusyjny, który Marcin Patrzałek wykonuje na gitarze od wielu lat, umożliwia przedstawienie znanych słuchaczom utworów w zupełnie niecodziennym wydaniu.

Prezentujemy unikatowy koncert, który łączy najbardziej popularne wykonania, m.in. z America’s Got Talent, wraz z nową twórczością, wzbogacone elektroniką i innymi instrumentami.

Poznaj absolutnie nowe brzmienie gitary, zachwycającej na tle znakomitego zespołu.

Baner koncertu

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: kulturairozrywka.pl

Opracowała: Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok