Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód
we współpracy z: Uniwersytetem w Białymstoku Ligą Kobiet Polskich Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku organizuje Eliminacje Regionalne VI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Anna German” Białystok, 15 czerwca 2019 r.

 

Informujemy o organizacji Eliminacji Regionalnych VI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Anna German”.
Eliminacje Regionalne odbędą się w sobotę 15 czerwca 2019 r. w Białymstoku, w sali koncertowej WOAK „Spodki” przy ul. Św. Rocha 14 – początek o godzinie 9.00. Udział w eliminacjach należy zgłosić najpóźniej do wtorku 21 maja 2019 r.
Festiwal w kategorii konkursowej jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat (18 lat musi być w pełni ukończone w dniu przesłania formularza zgłoszeniowego, a 28 lat – w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego 2018, które posiadają obywatelstwo polskie i zamieszkują województwo podlaskie. Laureaci eliminacji zakwalifikują się do Finału Krajowego Festiwalu.


W Festiwalu w kategorii pozakonkursowej uczestnikami mogą być osoby niespełniające kryteriów podanych wyżej (mogą to być np. uczniowie szkół poniżej 18 roku życia, osoby które przekroczyły 28 rok życia oraz osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa).
Regulamin Eliminacji Regionalnych, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne szczegółowe informacje dla osób zainteresowanych zostaną przesłane na podany adres e-mail potencjalnego uczestnika.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:
Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód e-mail: swpw.bialystok@wp.pl
Informacji udzielamy również pod numerami telefonów: 660 290 633 , 505 171 688.
Serdecznie zapraszamy! /-/ Organizatorzy

REGULAMIN

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY

INFORMACJA dotycząca Eliminacji Regionalnych 

Opracowała Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok