4 stycznia 2021 r. rusza czwarta edycja akcji „Nowy Rok z Książnicą Podlaską”.
Na naszych Czytelników – zarówno nowych, jak i tych, którzy już korzystają z zasobów Książnicy – czekają konkursy i moc upominków.

 

plakat „Nowy Rok z Książnicą”

Rok 2021, podobnie jak poprzednie lata, rozpoczniemy akcją „Nowy Rok z Książnicą Podlaską”. Pragniemy w ten sposób docenić naszych stałych użytkowników, ale też zachęcić nowe osoby, by dołączyły do tego grona – mówi Jolanta Gadek, dyrektor Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. – Naszym głównym celem jest promocja czytelnictwa, stąd decyzja o kontynuowaniu akcji tak dobrze przyjętej w ubiegłych latach przez naszych Czytelników. 

Na 30 pierwszych (nowych) Czytelników, którzy zarejestrują się w Wypożyczalni Głównej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A czekają Wyprawki Czytelnicze. Wraz z kartą biblioteczną Czytelnicy otrzymają upominki, m.in. torby płócienne, gadżety oraz publikacje wydane przez Książnicę Podlaską.

Każdy ma szansę zostać Czytelnikiem Dnia, Tygodnia lub Miesiąca!

Czytelnik Dnia – konkurs zakłada nagrodzenie Czytelnika, który jako co 100 osoba wypożyczy książkę w danym dniu. Konkurs ma charakter statystyczny, a nagrodą jest drobny upominek.

Czytelnik Tygodnia – w każdy poniedziałek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A) wywieszony zostanie plakat z przygotowanym pytaniem, dotyczącym Książnicy Podlaskiej. Odpowiedzi należy przesłać mailowo na adres: dzialpromocji@ksiaznicapodlaska.pl w tytule wpisując temat: Nowy Rok z Książnicą Podlaską. Wyłoniony zwycięzca otrzyma książkę i pakiet gadżetów.

Czytelnikiem Miesiąca zostanie osoba, która wypożyczy najwięcej książek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A). Zwycięzca otrzyma książkę i zestaw gadżetów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: tutaj 

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. 

Akcja trwa od 4 stycznia do 30 stycznia.

(źródło: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego)

opracowanie: Lija Półjanowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok