Czy można zakochać się na nowo z sercem rozerwanym na pół? Powieść Barbary Korytkowskiej to podróż pełna emocji, która rozpoczyna się od rozgoryczenia, zahacza o euforię, by wreszcie skończyć się na dnie rozpaczy – tam, skąd powrót na właściwy szlak jest niezwykle trudny… ale nie niemożliwy.

Alicja naiwnie wierzy, że nic nie może popsuć jej planów. Kocha i ufa do tego stopnia, że jest w stanie rzucić wszystko i za miłością pojechać na drugi koniec świata. Gdy jednak decyduje się na tak odważny krok, w jednej chwili traci nie tylko ukochaną osobę, lecz także nadzieję na szczęście. Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Noah. Nowa miłość niespodziewanie zaczyna smakować o wiele lepiej niż pierwsza, jednak Alicja zapomina, że w życiu nic nie jest nam dane raz na zawsze. Wkrótce emocjonalny rollercoaster rozpędza się na nowo, a rozczarowana i zraniona kobieta staje się łatwym celem do wykorzystania w misternie uknutym planie zemsty…
Pochłonięta tymi przemyśleniami, zupełnie straciłam poczucie czasu. W pewnej chwili zorientowałam się, że słońce zaszło i zrobiło się dużo chłodniej. Zaczęłam dygotać. Po części z zimna, po części z emocji. Nie było sensu dłużej błąkać się po mieście. Smutek i strach powoli ustępowały złości. I dobrze, bo ta zawsze
motywowała mnie do działania. Mimo to, wchodząc po schodach do mieszkania, czułam się jak skazaniec prowadzony na stracenie. Samochód Wojtka stał na parkingu, więc był w domu. I wiedział, że ja wiem. Nie było zatem odwrotu.
Jak odnaleźć szczęście Poza szlakiem? Dowiedz się, czytając książkę!
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na
stronie: taniaksiazka.

30 marca zapraszamy do zabawy konkursowej, którą ogłosimy na naszym Fanpagu. Pierwsze trzy prawidłowe odpowiedzi na pytania będą nagrodzone egzemplarzem powieści Barbary Korytkowskiej „Poza szlakiem”.

okładka książki „Poza szlakiem” z twarzą kobiety wyłaniającej się z różowych pozawijanych smug

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Novae Res.

Grupa Zaczytani sp. z o.o.
Źródło: Novae Res

Opracowała: Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok