Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu literackiego Srebro nie Złoto za przesłane wiersze i prace prozatorskie. Wpłynęło w sumie 120 prac w kategorii ogólnej i specjalnej #Kiedy zostaliśmy w domu. Kapituła konkursowa układa  właśnie listę laureatów tegorocznej – szóstej już edycji konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmowej, wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej:

Dorota Sokołowska i Eligiusz Buczyński z kapituły konkursowej

Ogłoszenie laureatów VI konkursu  odbędzie się w Książnicy Podlaskiej 6 listopada o godz.13. 00. Niestety beż udziału publiczności. Transmisja  odbędzie się na kanale Książnicy Podlaskiej na Facebooku. O 14,00 opublikujemy też listę laureatów na naszym portalu. Przygotujemy też relację filmową, którą wkrótce znajdziecie Państwo na podlaskisenior.pl.

Jak co roku, w  dniu ogłoszenia nazwisk laureatów ukaże się  też drukowany tomik z utworami laureatów V edycji Srebro nie Złoto.

Na uroczysty finał konkursu zapraszają Stowarzyszenie Szukamy Polski, Podlaska Redakcja Seniora oraz współorganizatorzy: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Polskie Radio Białystok. 

Konkurs Srebro nie Złoto dofinansowano ze środków Województwa Podlaskiego, wydanie drukiem tomiku dofinansowano ze środków Miasta Białystok.
Fundatorem nagród konkursowych jest Karedent – Gabinety Stomatologiczne.

.

Bożena Bednarek
Podlaska Redakcja Seniora