Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie, jakiego udzielili nam Państwo w ramach współpracy przy promocji konkursu „Polacy w dawnej pracy”. Dzięki Państwa patronatowi informacja o wydarzeniu dotarła do szerokiego grona odbiorców i zachęciła do wirtualnej zabawy.

Portal Aplikuj.pl od 10 lat wspiera rynek pracy w regionie, a od kilku lat w całej Polsce. Poza udostępnianiem ofert pracodawców z wielu branż staramy się regularnie podejmować inicjatywy aktywizujące środowiska młodzieży, studentów, rekruterów, osób poszukujących pracy, a także doświadczonych pracowników.

To właśnie jest czas, aby ogłosić wyniki kolejnej, zakończonej edycji fotograficznego konkursu „Polacy w dawnej pracy”. Konkurs był stworzony specjalnie dla osób 50+ z województwa mazowieckiego i podlaskiego.

Wiele z nich podzieliło się z nami swoją historią dotyczącą dawnej pracy, co pomogło nam stworzyć wyjątkową galerię zdjęć. Przeglądając ją i czytając barwne opisy uczestników powinniśmy z łatwością uświadomić sobie jak bardzo zmieniły się realia pracy.

Główna nagroda za zwycięstwo piątej edycji konkursu należy się Pani Dorocie, mieszkance Sulejówka, która wysłała do nas zdjęcie swojej pracy w Banku Handlowym w Warszawie.

Portal Aplikuj.pl zachęca do przejrzenia galerii, którą można zobaczyć pod wskazanym linkiem:

Wyniki konkursu „Polacy w dawnej pracy”

Patronem konkursu był portal podlaskisenior.pl

Źródło: Aplikuj.pl

Zredagowała: Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok