Trzy nasze redakcyjne koleżanki, Jolanta Wołągiewicz, Halina Czartoryjska i Danuta Waśko zostały nominowane do tytułu Osobowość Roku 2017 w kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna” oraz „Samorządność i społeczność lokalna”

Tytuły Osobowości Roku zostaną przyznane w czterech kategoriach: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes.
Nominowani działają na rzecz swoich lokalnych społeczności, mają już wiele sukcesów w swoim dorobku, konsekwentnie realizują obrane cele.

Jolanta Wołągiewicz w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna”

działaczka społeczna, nominowana za wielką wrażliwość na sprawy związane ze środowiskiem seniorów. Działaczka na rzecz aktywności oraz społecznego i kulturalnego rozwoju seniorów . Sprawnie potrafi zorganizować spotkania godzić i negocjować sporne sprawy między urzędnikami a seniorami. Jedna z głównych inicjatorek procesu utworzenia Miejskiej Rady Seniorów w Białymstoku

Halina Czartoryjska, w kategorii „Działalność Społeczna i Charytatywna”

nominowana za zaangażowanie w życie łomżyńskich seniorów i pisanie o ich działalności artykułów dla Podlaskiego Seniora.

Danuta Waśko, zespół MARYNA, nominowana za aktywna działalność na rzecz łomżyńskich seniorów, prowadzenie zespołu MARYNA przy MOPS w Łomży, a także za bycie wolontariuszem na medal.

Listy nominowanych i możliwość głosowania znajdziemy na stronie Kuriera Porannego: poranny.pl

Można też oddać swój głos na : gazetawspólczesna

W piątek, 19 stycznia, rozpoczęło się głosowanie!

Trzymamy kciuki za nasze redakcyjne koleżanki.

 

 

Opracowała: Jolanta Falkowska

Podlaska Redakcja Seniora Białystok