Trzy miesiące temu publikowaliśmy artykuł Ciasto w darze dla Marysi z apelem i prośbą rodziny chorej dziewczynki o pomoc w postaci przygotowania jakiegoś ciasta czy podarowania słoiczka z przetworami. Tak zebrane fundusze podczas kiermaszów i zbiórek charytatywnych nie wystarczą jednak na pokrycie leczenia dziecka.

Pozostało 11 dni do planowego końca zbiórki i ponad 750 tysięcy złotych do uzbierania. W akcję ratowania życia Marysi włączają się podlaskie przedsiębiorstwa, media i instytucje kulturalne.

Nie Teatr – charytatywnie udostępnia scenę 29 września o 17:30 i zaprasza na spektakl „Czarne i Białe” . Zamiast biletów będą wejściówki i puszka.

WEJŚCIÓWKI – dostępne są w kasie Nie Teatru we wtorki i czwartki w godz. 15:00 – 18:00, na godzinę przed wydarzeniami Nie Teatru lub przed samym wydarzeniem 29.09 do wyczerpania miejsc
🛢 PUSZKA – będzie dostępna w dniu wydarzenia, ale także w najbliższy weekend w Nie Teatrze, 23-25 września, wystarczy wstąpić do Astorii z Rynku Kościuszki, nawet bez biletu na wydarzenie.

Uzbieranie wymaganej kwoty jest gwarantem i szansą na pilną operację serca w Bostonie

Zrozpaczony tata Marysi błaga o ratunek.

 i Zrobiłbym dla mojej córki wszystko… Ale choćbym oddał nawet swoje życie, nie uratuję jej! Zostało 11 dni do planowego końca zbiórki i ponad 780 tysięcy złotych do uzbierania. Wiem, że walczymy o cud… Ale będę walczył o Marysię do końca! Proszę Cię, pomóż…

Każdy z nas też może pomóc Marysi wpłacając darowiznę, udostępniając w mediach społecznościowych poniższy link lub też biorąc udział w spektaklach, licytacjach i akcjach charytatywnych. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy choremu dziecku.

Marysia Lisiewicz – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok