Redakcja Podlaski Senior jest patronem medialnym konkursu „Polacy w dawnej pracy” skierowanego dla osób 50+ z województwa mazowieckiego i podlaskiego. Należy wysłać zdjęcie z dawnej pracy i walczyć o nagrody.

Często przeglądając stare zdjęcia czujemy wiele skrajnych emocji takich jak radość czy wzruszenie. Teraz nadarza się okazja by podzielić się nimi z innymi biorąc udział w fotograficznej zabawie organizowanej przez portal pracy Aplikuj.pl

Cel konkursu

Głównym celem zabawy jest stworzenie wyjątkowego zbioru zdjęć, które są związane z tematyką pracy dawniej. Na zdjęciach możesz być Ty wykonujący swoje obowiązki, ale również maszyny, narzędzia czy stroje, które kiedyś były nieodłączną częścią określonego stanowiska. Wyposażenie stanowisk pracy uległo ogromnej zmianie. Niektóre sprzęty nie są już wykorzystywane, co sprawia, że zdjęcia mają w sobie jeszcze większą, historyczną wartość.

Do kogo skierowana jest zabawa?

Zabawa została zorganizowana dla osób 50+ z województwa mazowieckiego i podlaskiego, które pracowały na przełomie XX/XXI w.

Fotografie można wysyłać do redakcji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 30.11.2021 r  Do zabawy można dołączyć samodzielnie lub z pomocą bliskich osób. Konkurs jest przeprowadzany całkowicie online.

Nagrody

Dla autorów najciekawszych zgłoszeń przewidziane są świetne nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych (strefakursow.pl), czy innych fantastycznych gadżetów i książek.

Formularz zgłoszeniowy – kliknij

Regulamin konkursu – kliknij

Opr. Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok