Wiemy, że na to czekacie, autorki i autorzy z województwa podlaskiego. Zachęcamy wszystkich do przesyłania swoich wierszy i krótkich form prozatorskich.

Na utwory w dwóch kategoriach: POEZJA i PROZA czekamy do 30 sierpnia 2023 roku. Na gali konkursowej 19 października, gdzie zostaną ogłoszone nazwiska laureatek i laureatów konkursu, zaprezentowany będzie też wydrukowany tomik laureatów VIII edycji Srebro nie złoto.

Zachęcamy wszystkich do przesyłania swoich wierszy i krótkich form prozatorskich, bo to dobra okazja, aby zaistnieć, wygrać nagrodę, a nawet zaprezentować swoją twórczość w wydrukowanym tomiku.  Prace (maksymalnie po dwie) w kategorii POEZJA i PROZA) z kartą zgłoszeniową przysyłajcie pod: redakcjaseniora.konkurs@gmail.com

Na laureatów czekają nagrody w formie kart prezentowych oraz publikacja nagrodzonych utworów na stronie podlaskisenior.pl oraz  w tomiku laureatów, który ukaże się w 2024 r.

Organizatorem konkursu są Stowarzyszenie Szukamy Polski i Podlaska Redakcja Seniora we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.
Wydanie tomu laureatów VIII edycji konkursu, przygotowanie IX edycji konkursu i zakup nagród dla laureatów sfinansowano ze środków budżetu Województwa Podlaskiego.
Patronami medialnymi konkursu są portale: podlaskisenior.pl i poeciwsieci.pl.
Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu są dostępne na stronie podlaskisenior.pl

Zaproszenie radiowe ↓

Do pobrania:
Regulamin Konkursu
Karta zgłoszeniowa

Bożena Bednarek