Klub Tygodnika Powszechnego w Białymstoku serdecznie zaprasza czytelników Podlaskiego Seniora do skorzystania z oferty Teatru Wierszalin.

kurtyna teatru

 

W imieniu twórców Teatru Wierszalin, Klub Tygodnika Powszechnego udostępnia państwu spektakle tego niezwykłego teatru, które powstały inspirowane Mickiewiczowskimi „Dziadami”.

 

 

 

Spektakle nagrodzono:

– GRAND PRIX 23. Festiwalu Zderzenie Teatrów Kłodzko 2017
– Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego podczas 43. Opolskich Konfrontacji Teatralnych „Klasyka Polska”
– Nagroda krytyków na 23. Festiwalu Zderzenie Teatrów Kłodzko 2017 za kreację aktorską w „Dziadach – Nocy Drugiej” dla Rafała Gąsowskiego,
-Nominacja do nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepszą kreację aktorską w sezonie 2016/2017 za rolę Konrada w „Dziadach – Nocy Drugiej” dla Rafała Gąsowskiego.

Powierzamy Państwu dzieła, które są docenione przez krytyków i publiczność. Jednocześnie informujemy o spotkaniu na żywo z aktorami i reżyserem  5 czerwca 2020 r. o godz. 18.00 na platformie Skype. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo jako odpowiedź na niniejszy list na adres beata.kardasz@poczta.onet.pl

Dziady. Noc Pierwsza – kliknij

Dziady. Noc Druga – kliknij

Teatr Wierszalin w każdej formie lubimy – i na żywo i on-line. A z zaproszenia skorzystamy z dzięki Klubowi Tygodnika Powszechnego.

 

Żródło:

Teatr Wierszalin i Klub Tygodnika Powszechnego w Białymstoku

Opracowanie: Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok