Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza 13 maja 2022 r. (piątek) o godz. 19.00 na spotkanie z Mają Popielarską, zorganizowane w ramach Festiwalu Literackiego „Autorzy i książki” – edycja VI „bliżej Natury”.

Maja Popielarska – miłośniczka roślin i ogrodów. Propaguje życie w zgodzie z naturą. Od 2003 roku jest gospodynią cenionego i lubianego przez widzów programu „Maja w ogrodzie”. „Nowa Maja w ogrodzie” na antenie HGTV to program pełen ogrodowych porad i inspiracji. Jest też prezenterką pogody w TVN i TVN Meteo. Widzowie uwielbiają Maję ją za wdzięk i optymizm, oraz ogromną wiedzę, którą dzieli się z widzami swoich programów i uczestnikami warsztatów.

Maja Popielarska prowadzi warsztaty ogrodnicze i wykłady o roślinach, ogrodach i sztuce życia w harmonii z naturą, jest autorką książek takich jak: „Pokochać Ogród”, „Balkon i taras. Zielona oaza.” „W królestwie roślin ogrodowych”, „Maja w ogrodzie wiosna- lato”, „Maja w ogrodzie, jesień- zima”, oraz książki, adresowanej do młodszej widowni „Mania, mała ogrodniczka”.

(źródło: https://akademiaface.com/maja-popielarska/, oprac. js)

Główny organizator VI Festiwalu Literackiego „Autorzy i książki”: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

Współorganizator: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Partnerzy: Stowarzyszenie Szukamy Polski, Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Wydawnictwo Paśny Buriat, Fundacja Grający Białystok Johnny’ego.

Patroni medialni: Wrota Podlasia, TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, Radio i, Radio Akadera, Radio Jard, Kurier Poranny, Gazeta Współczesna, podlaskisenior.pl, „Epea. Pismo literackie”

Spotkanie z Mają Popielarską

13 maja 2022 r., godz. 19.00

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A,  aula – VI piętro)

WSTĘP WOLNY

Źródło: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

Podlaska Redakcja Seniora Białystok
– Patron medialny