Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Aktywni we właściwym czasie”, która odbędzie się 15 listopada 2021 r. w Auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Jej organizatorem jest Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa w Białymstoku.

Konferencja „Aktywni we właściwym czasie” odbędzie się w ramach kampanii edukacyjnej „Dla Zdrowej i Lepszej Starości”. Będzie to międzypokoleniowe spotkanie seniorów, wśród których znajdą się m. in. influencerzy oraz działacze związani z ruchem senioralnym. Uczestnicy konferencji rozmawiać będą o możliwościach poprawy jakości życia osób w starszym wieku oraz o różnych formach aktywności pozwalających na zachowanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.

W załączniku przesyłam program konferencji oraz zaproszenie do udziału. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 (rejestracja uczestników odbywać się będzie od 10.30).

Program-konferencji-15-listpada-2021-Aktywni-we-własciwym-czasie

Zaproszenie-na-konferencję-15-listopada-2021-r

Konferencja realizowana jest ramach projektu „Dla Zdrowej i Lepszej Starości”, dofinansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie http://www.fundacjafcis.pl/project/dla-zdrowej-i-lepszej-starosci/

(źródło: Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczności w Białymstoku)

Podlaska Redakcja Seniora Białystok