Piszecie wiersze lub prozę?  Przyślijcie nam swoje utwory. Już po raz dziesiąty zapraszamy do Konkursu Literackiego SREBRO NIE ZŁOTO. Będzie to jubileuszowa edycja i szczególna edycja. Wiele się zmieniło w ciągu tych dziesięciu lat, ale podstawy zostały te same. Czekamy do 31 sierpnia 2024 na Wasze wiersze i/lub opowiadania w formie elektronicznej.

Formularz zgłoszeniowy i Regulamin Konkursu są tu ↓

REGULAMIN – X EDYCJA SREBRO NIE ZŁOTO 2024

Formularz zgłoszeniowy X edycja 2024

10 lat temu Konkurs był skierowany do seniorów, jednak od kilku lat otwieramy go także dla ludzi młodych 18+.  Aby nie dzielić pokoleń zainteresowanych pisaniem, a je łączyć. Zachęcamy wszystkich  do przesyłania swoich wierszy i krótkich form prozatorskich, bo to dobra okazja, aby zaistnieć, wygrać nagrodę, a nawet zaprezentować swoją twórczość na portalu podlaskisenior.pl.  Prace (maksymalnie po dwie) w kategorii POEZJA i PROZA) z kartą zgłoszeniową przysyłajcie pod: redakcjaseniora.konkurs@gmail.com

Organizatorem konkursu są Stowarzyszenie Szukamy Polski i Podlaska Redakcja Seniora we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku oraz Polskim Radiem Białystok.

Patronami medialnymi konkursu są portale: podlaskisenior.pl i poeciwsieci.pl.

Zadanie sfinansowano ze środków budżetu Województwa Podlaskiego.

Bożena Bednarek
Jolanta Falkowska