Dyptyk – czyli dwa portrety w jednym obrazie – wykonane przez artystę fotografika Michała Hellera może powstać już 20-30 sierpnia w Supraślu. Kto by nie chciał takiej pamiątki prezentującej babcię lub dziadka z wnuczką lub wnuczkiem.

Wszystko to będzie możliwe dzięki uczestnictwu w projekcie „SuperSTARSi. Z pokolenia na pokolenie”.
Na Państwa prośbę przedłużamy termin rekrutacji do 10 sierpnia 2023 a już 11 sierpnia ogłosimy wyniki rekrutacji. Oferujemy ciekawe spotkania integracyjne, warsztaty kreatywności i komunikacji oraz zajęcia plastyczne. Wspólny zjazd sześciu par zakwalifikowanych do projektu – z bezpłatnym noclegiem i wyżywieniem – odbędzie się 29 i 30 sierpnia  w pięknym Supraślu. Wtedy odbędzie się też profesjonalna sesja fotograficzna.


Dyptyki zostaną zaprezentowane szerszej publiczności na specjalnej wystawie w październiku 2023.
Żeby wziąć udział w projekcie należy:

– mieć 60 lat i więcej
– zapoznać się z regulaminem uczestnictwa
uzyskać zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka (uczniowie klas 4 – 8 szkoły podstawowej, wnuki lub inny rodzaj pokrewieństwa odpowiedni pokoleniowo). W tym celu prosimy o wypełnienie załączonego dokumentu Zgoda – udział osoby młodszej z podpisami rodziców.
– przysłać zgłoszenie zawierające dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres mailowy, telefon kontaktowy, miejscowość, wiek i płeć dziecka oraz stopień pokrewieństwa: wnuk/wnuczka, dziecko siostrzenicy/bratanka itp.) i krótki opis swoich zainteresowań, aktywności, talentów itp. (pół strony maszynopisu, do 2000 znaków mailem pod adres podlascyseniorzy@gmail.com

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia 2023

Regulamin i karta zgłoszeniowa z załącznikami dostępne są tu→ kliknij

Zapraszamy

Projekt jest realizowany przez  Stowarzyszenie Podlascy Seniorzy i Podlaską Redakcję Seniora, w ramach realizacji zadania publicznego, współfinansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025 – edycja 2023.
Patronat medialny; podlaskisenior.pl i Polskie Radio Białystok.

Podlaska Redakcja Seniora
Stowarzyszenie Podlascy Seniorzy