29 marca 2021 r. o godz. 17.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój fanpage na Facebooku,  na spotkanie z Marzeną Żurek, pod hasłem „Święta Wielkanocne zdrowo i ze smakiem”

afisz

Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą się cieszyć dobrym zdrowiem, doskonałym samopoczuciem i idealną sylwetką nie tylko podczas świąt. Autorka „prześwietli” kalorycznie koszyczek wielkanocny, przekaże przepisy na świąteczne, tradycyjne dania oraz udzieli cennych wskazówek dietetycznych.

Marzena Żurek – doradca i edukator żywieniowy, pedagog, specjalista ds. psychodietetyki, dyplomowany coach zdrowia i żywienia oraz promotorka zdrowego stylu życia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i dziećmi. Specjalizuje się w trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Głównym obszarem jej działalności jest praca z osobami, zmagającymi się z nadwagą i otyłością oraz chorobami metabolicznymi.

Uwielbia w prosty i ciekawy sposób dzielić się swoją wiedzą z innymi. Wielokrotnie pełniła rolę eksperta telewizyjnego i radiowego, propagując ideę zdrowego odżywiania. Jest autorką licznych artykułów publikowanych w prasie i w Internecie. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni i… pisze. Poza książką „Dieta dorosłego człowieka”,  jest autorką książki dla dzieci pt. „Żywieniowe przygody Tobiego, kotka psotliwego”, w której za pomocą zabawnych rymowanek zachęca najmłodszych do zdrowego odżywiania i wspólnego przygotowywania posiłków razem z rodzicami. 

(źródło: dietadoroslego.pl) 

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Starostwa Powiatu Białostockiego.

(źródło: www.książnicapodlaska.pl)

Podlaska Redakcja Seniora