21 stycznia świętujemy Dzień Babci a 22 stycznia Dzień Dziadka. Od sześciu lat w te dwa święta Podlaska Redakcja Seniora obchodzi swoje urodziny. W tym roku korzystamy z inicjatywy Stowarzyszenia 100-lecie Kobiet, która organizuje wyjątkowy wieczór online.

motyw babci – grafika

Pamięci o naszych babciach poświęcony był projekt „Kobierzec Herstoryczny” realizowany przez 100-lecie Kobiet z licznym udziałem Podlaskiej Redakcji Seniora i młodzieży. A teraz chcemy wspólnie z Wami, Czytelnikami, poszukać śladów babć w literaturze i poezji. Zapraszamy 21.01.2021 o godz. 19.00 na Dzień Babci z literaturą i poezją.

Będą z nami literaturoznawcy z Uniwersytetu w Białymstoku: dr. Marta Białobrzeska i dr. hab. Krzysztof Korotkich oraz Bożena Bednarek redaktor portali: podlaskisenior.pl i poeciwsieci.pl. Spotkanie poprowadzi Dorra Ostrożańska.

21 i 22 stycznia Podlaska Redakcja Seniora świętuje swoje szóste urodziny. Tak, tak, już sześć lat grupa dziennikarzy seniorów z województwa podlaskiego wypełnia treścią portal podlaskisenior.pl. W tym roku nie będzie tortu i spotkania osobistego, ale będzie nam bardzo miło zobaczyć się 21 stycznia o 19.00 na „Dniu Babci z literaturą i poezją” organizowanym przez 100-lecie Kobiet. Bądźcie tego wieczoru z nami! Zaproście Babcie i Dziadków też!

Link do spotkania: tutaj

 

Podlaska Redakcja Seniora Białystok