W związku z zaostrzeniem obostrzeń Teatr odwołuje wydarzenia zaplanowane od 20 marca do 9 kwietnia. Spektakle będzie można obejrzeć już tylko w najbliższych dniach.

wnętrze teatru

Ze względu na zamknięcie placówek kulturalnych Teatr Dramatyczny jest zmuszony odwołać spektakle w okresie obowiązywania wprowadzonego lockdownu. 

19 marca instytucja zaprasza na „Zapiski oficera Armii Czerwonej” – spektakl grany od 29 lat. Krzysztof Ławniczak wcielając się w młodszego lejtnanta Armii Czerwonej, dokonuje błyskotliwego studium mentalności „człowieka radzieckiego”. 

Dla osób, które jeszcze przed lockdownem potrzebują odskoczni od wprowadzanych restrykcji, Teatr proponuje farsę „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Sztuka przedstawia historię Maksa i jego trzech ukochanych (każda z nich to stewardessa innych linii lotniczych), które w tym samym czasie zjawiają się w domu swojego wybranka. Z każdą minutą sytuacja coraz bardziej się komplikuje i nawet energiczna gosposia Nadia niewiele może, aby uratować Maksa z opresji. 

Przedstawienie można zobaczyć 18 i 19 marca.

Szczegóły dotyczące spektakli oraz bilety dostępne są na stronie: dramatyczny.pl
Osoby, które mają zakupione bilety na spektakle grane w okresie od 20 marca do 9 kwietnia zostaną poinformowane przez Dział Komunikacji i Marketingu o możliwości zwrotu.

(źródło: dramatyczny.pl)

Fot. facebook.com/teatrdramatyczny/

Podlaska Redakcja Seniora