W Telewizji Seniora TVS przedstawiamy dziś niezwykły Teatr T3 i dwa wspaniałe skecze w wykonaniu tej cudownej teatralnej grupy działającej przy Podlaskim Związku Niewidomych.

„Pomysł pojawił się dlatego, ze teraz nie możemy wystawiać naszych przedstawień na żywo w związku z pandemią, zatem chcemy w ten sposób zadowalać nasza kochana publiczność”– mówi Krystyna Korolczuk z Podlaskiego Związku Niewidomych, inicjatorka i aktorka Teatru T3

Reżyserem jest Piotr Szekowski – aktor Teatru Dramatycznego w Białymstoku i to On reżyseruje wszystkie nasze sztuki. Scenariusz „Kolejki” oparty jest na skeczu z repertuaru Kabaretu Dudek a Gang staruszek”,  oparty jest na skeczu Monty Pythona. Muzyka i  choreografia – Piotr Szekowski.

„Wielu z Was widziało Teatr T3 na deskach – teraz będziemy zamieszczać regularnie również etiudy filmowe. Nie zwalniamy tempa, mimo różnych ograniczeń. Zmieniamy tylko narzędzia i robimy swoje!  Jestem dumny z tej ekipy i z tego co tworzą. Z resztą, obejrzyjcie sami” -pisze  na Facebooku  Piotr Szekowski.

Aby obejrzeć skecze kliknijcie w zdjęcia poniżej:

„Gang Staruszek”

Gang Staruszek skecz Teatru T3
„Kolejka” z repertuaru Kabaretu Dudek w wykonaniu Teatru T3

„Kolejka”

 Wkrótce napiszemy więcej i Teatrze T3.

 

Bożena Bednarek
Telewizja Seniora TVS
Podlaska Redakcja Seniora