W ramach Kina Konesera w Kinie Helios widzowie zobaczą najnowszy film Todda Haynesa, ”Obsesja”. To emocjonująca opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W rolach głównych – laureatki Oscara: Julianne Moore i Natalie Portman.

Film ”Obsesja” zostanie pokazany  w kinie Helios w Galerii Alfa 25 marca o godz. 18.00.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne. Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

Aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic i swojej wersji prawdy.

Gęsty, nieprzewidywalny, trzymający w napięciu… „Obsesja” z Natalie Portman, Julianne Moore i Charlesem Meltonem – nominacja do Oscara i 4 nominacje do Złotych Globów.

 

Trwa nasza zabawa konkursowa. Już 20 marca 2024 na podlaskisenior.pl ukaże się kolejne pytanie konkursowe. Nagrodą będzie jeden bilet dwuosobowy na seans „Obsesja”.
Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która pierwsza prześle prawidłową odpowiedź pod wskazany adres e-mailowy. Fundatorem nagrody jest kino HELIOS.

Źródło: Kono Helios

Opracowała: Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok