Inkubator Kobiecego Aktywnego Rozwoju zaprasza na bezpłatne warsztaty „Wakacyjne czarowanie szafy”.

Zmiany klimatu na naszym globie są coraz bardziej widoczne, odczuwalne i niepokojące. Naukowcy alarmują o podjęcie działań na rzecz ograniczenia destrukcji. Rozwój gospodarczy, działalność ludzi bez umiaru, myślenia o przyszłości świata prowadzą nieuniknienie do katastrofy.

Stąd nawoływania do zadbania o środowisko, do ekologii. Białostoczanki zdają sobie sprawę z wagi i znaczenia problemu. Pełne pomysłów, energii, inicjatyw, chęci do działania, dzielenia się wiedzą i umiejętnościami postanowiły spojrzeć ekologicznie włączając się do różnych działań proekologicznych.
Ponadto pandemia, inflacja, wojna w Ukrainie powodują podwyżkę cen i braki artykułów w sprzedaży. Bywa też i tak, że rezygnujemy z zakupu nowej odzieży na rzecz artykułów spożywczych.

Czasami żal pozbywać się sukienki, w której dobrze się czujemy, jest z naturalnego materiału, ale wisi w szafie, bo się opatrzyła.

Co z tym zrobić?

Na to pytanie poszukamy odpowiedzi w czasie warsztatu, pt.: „Wakacyjne czarowanie szafy”
30 sierpnia 2022 r. o godz. 17,00 w Białymstoku przy ul. Elektrycznej 8.

Warsztaty zorganizowały czarodziejki – IKARKI Stenia Romanowicz (redaktorka Podlaskiego Seniora) i Iwona „Akasha” Pielecka-Mackiewicz ( projektantka odzieży ) czarodziejka prowadząca.

Zapraszamy do wspólnego czarowania i zabawy. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Rezerwacja miejsca telefonicznie pod nr.:
600 113 392

Warsztaty realizowane są w ramach w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Stenia Romanowicz