Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym „Kocham naturę”, zorganizowanym w ramach projektu „Liderzy Eko-Zmian”. Konkurs adresowany jest wyłącznie do fotografów-amatorów i nie mogą brać w nim udziału osoby, które prowadzą lub prowadziły działalność gospodarczą związaną z fotografią lub też są obecnie zatrudnione jako fotografowie.

plakat konkursu

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  1. Wykonaj zdjęcie pokazujące jak bardzo kochasz naturę, krajobraz, zwierzęta, otoczenie, w którym jesteś na wakacjach,
  2. Zdjęcie opublikuj na swoim koncie Instagram lub Facebook oznaczając go w następujący sposób: #KochamNaturę #LiderzyEkoZmian #FundacjaFCIS #WSFiZBialystok
  3. Ostateczny termin publikacji zdjęć: 4 września 2022 roku.
  4. Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Fundacja Centrum Inicjatyw na Rzecz Społeczeństwa. Konkurs jest częścią projektu pn. „Liderzy Eko-Zmian” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Kwota dofinansowania: 114 185,09 euro. 
  5. Plakat i regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://wsfiz.edu.pl/wakacyjny-konkurs-fotograficzny-kocham-nature/ oraz w załączniku do wiadomości.

Dominik Sołowiej

Podlaska Redakcja Seniora Białystok