NIE TEATR kończy niebawem przygodę na tarasie w ramach Letniego grania, przed nami jeszcze jeden koncert i poranna sesja jogi na tarasie 27 sierpnia o 10:00.
We wrześniu startuje kolejny sezon, a rozpocznie się nie wydarzeniem artystycznym, a uruchomieniem grupy teatralnej dla dorosłych. 

Muzyczna rękawiczka poziom

TEATR NIE DO BANI – taką zabawną nazwę wybraliśmy dla nowej inicjatywy Nie Teatru we współpracy z Bernart Bernard Bania.

Obserwując zainteresowanie teatrem, po wielu ciekawych, inspirujących rozmowach, zarówno w Nie Teatrze, jak i z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią, który od wielu lat obok działalności scenicznej prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zdecydowaliśmy się uruchomić grupę teatralną dla dorosłych.

To zaproszenie do teatru dla każdego, kto od zawsze marzył, by nie tylko być widzem, a stanąć po drugiej stronie, na scenie. To być może też pomysł, który właśnie w tej chwili zainspiruje uczestników kultury, by swoją energię, kreatywność i wewnętrzną potrzebę zrealizować w nietypowej grupie, bo w grupie teatralnej. Nie trzeba mieć doświadczenia, wystarczy pasja i chęć.

 Grupa będzie funkcjonowała w formie całorocznych warsztatów kończących się pokazem teatralnym na scenie Nie Teatru. Poprowadzi ją Bernard Bania, zawodowy aktor, który zagrał ponad 80 ról na deskach Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki.

Nasze warsztaty to:

 – dotknięcie teatru z profesjonalnym przewodnikiem, którym jest Bernard Bania, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki
– lepsze poznanie siebie, swoich możliwości
– działanie z wyobraźnią
– trening publicznych wystąpień, które są nieodłączną częścią codziennego życia
– praca nad tekstem, trening poprawnej wymowy i dykcji
– czas spędzony w zespole, który motywuje i pozytywnie nastraja
– poznanie tajników pracy aktora
– niezapomniane przeżycie
– współtworzenie atmosfery i towarzyszenie działaniom Nie Teatru

 ORGANIZACJA WARSZTATÓW

– startujemy 4 września
– warsztaty odbywają się raz w tygodniu, w niedzielę w godz. 13:00-15:00, zgodnie z kalendarzem szkolnym, uwzględniając wszystkie przerwy świąteczne, ferie i wolne dni

 SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY

Zapraszamy do kontaktu, zapytań i rezerwacji miejsca pod adresem zapisy@nieteatr.pl, informacji udzielimy także telefonicznie pod nr 667 922 939. Opłaty są miesięczne, obowiązuje wpisowe.

Z uwagi na formę warsztatową zajęć ilość miejsc jest ograniczona. Opłata miesięczna wynosi 200 zł. Gwarancją miejsca na warsztatach jest wpłata wpisowego w wysokości 200 zł (wpisowe zostanie przeznaczone na materiały dydaktyczne oraz elementy scenograficzne, rekwizyty, etc. do pokazu finałowego)

Nowy sezon w Nie Teatrze na stronie: https://www.nieteatr.pl/repertuar

źródło i fot.: Nie Teatr

zredagowała: Lija Półjanowska
Podlaska redakcja Seniora Białystok