“Tanta Glacies”,  to zbiór obrazów ukazujących niepowstrzymaną siłę natury i symboliczny wymiar człowieka. Wystawę będzie można oglądać do 31 stycznia.

 

Już w najbliższy czwartek 14.12.2017 o godzinie 19.00  wernisaż kolejnej wystawy w Galerii i Restauracji Kwestia Czasu. Tym razem to miejsce, które jako jedyne w Białymstoku łączy galerię i restaurację w jednym, wypełnią  prace Roberta Szczebiota. “Tanta Glacies” to zbiór obrazów ukazujących niepowstrzymaną siłę natury i symboliczny wymiar człowieka.

Wystawę będzie można oglądać do 31 stycznia. Na gości czeka kieliszek dobrego wina.
O wystawie: Oto człowiek otoczony majestatycznym pejzażem. Spokojnym, syntetycznym i zimnym. Szorstkim ale czy złowrogim? Wystawa zabierze nas w podróż po surrealistycznych krainach gdzie w sposób symboliczny ukazany jest wymiar natury, w którym postać ludzka jest tylko gościem. Będzie to premierowa odsłona kolejnego cyklu związanego z siłami natury.

O artyście: Robert Szczebiot urodził się w 1987 roku w Białymstoku. Jest absolwentem LP w Supraślu i ASP im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom obronił w 2013 r. w pracowni litografii pod przewodnictwem dra hab. Piotra Panasiewicza. Malarz, grafik, ilustrator.

Wcześniejsze prace artysty

 

Żródło: Galeria i Restauracja Kwestia Czasu

Opracowała Jolanta Falkowska

Podlaska Redakcja Seniora Białystok