Jaką nazwę będzie miało Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku? Od dziś (24 lutego) można zagłosować na jedną z pięciu wybranych przez jury propozycji. Nadesłali je uczestnicy ogłoszonego przez placówkę konkursu. Propozycja, która uzyska najwięcej głosów, stanie się nazwą schroniska.

 

schronisko

Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku przy ulicy Dolistowskiej 2 ogłosiło konkurs o charakterze ogólnopolskim na nazwę schroniska będącą charakterystycznym, rozpoznawalnym, budzącym pozytywne skojarzenia i łatwo identyfikowalnym określeniem placówki. Jury konkursu spośród nadesłanych propozycji wybrało pięć (kolejność alfabetyczna):

  • Dolina Dolistówki
  • Oaza za Zieloną Bramą
  • Przylądek Nadziei
  • Zacisze Dolistówki
  • Zwierzęcy Zakątek

Teraz to mieszkańcy zdecydują, jak będzie nazywało się Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku. Głosowanie prowadzone jest w formie ankiety w wydarzeniu na Facebooku: Konkurs na nazwę Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku

Głosować można od dziś (24 lutego) do 3 marca, do godziny 24.00. Można oddać tylko jeden głos. Propozycja, która uzyska najwięcej głosów, stanie się nazwą białostockiego Schroniska dla Zwierząt.

Białostocka placówka funkcjonuje obecnie pod nazwą Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku.

(źródło i foto: www.bialystok.pl)

Podlaska Redakcja Seniora Białystok