Z przyczyn technicznych niezależnych od organizatorów zmuszeni jesteśmy zmienić datę wernisażu wystawy SuperSTARSi – Seniorzy XXI Wieku   i miejsce jej prezentacji. Na otwarcie wystawy zapraszamy 13 października 2022 r. o godz. 13:00

Wystawa SuperSTARSi – Seniorzy XXI Wieku jest zwieńczeniem kampanii o tym samym tytule, promującej wizerunek podlaskich seniorów jako osób aktywnych, realizujących swoje pasje i zainteresowania, włączające się w życie społeczne i kulturalne swoich środowisk i miejscowości. Będzie ona prezentowana w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku, ul. Odeska 1. 

Otwarcie wystawy 13 października 2022 r. o godz. 13:00

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Podlascy Seniorzy i Podlaskiej Redakcji Seniora oraz Michałą Hellera –  autora fotografii.
Kampania jest realizowana przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego. Naszym partnerem w realizacji wystawy jest Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, Patronem medialnym jest Polskie Radio Białystok.
Mamy nadzieję, że pomimo zmiany terminy spotkamy się 13.10.2022 r. w Operze i Filharmonii  i wspólnie obejrzymy wystawę SuperSTARSi.
Jolanta Wołągiewicz