Wiosną tego roku na stronie internetowej http://senior.bialystok.pl ukazał się artykuł Miłki Malzahn „Kuracjusz w Truskawcu”, który zachęcił mnie, żeby odwiedzić to wyjątkowe miejsce, kiedy tylko nadarzy się możliwość. Autorka opowiadała o kuracji, zabiegach, pejzażu, jedzeniu. Po przeczytaniu pomyślałam, że chcę odpocząć i spróbować dobrodziejstw Truskawca, gdzie wszystko będzie nowe, ciekawe i zdrowe.

 

Dwa tygodnie temu, czekając na autobus, usłyszałam strzępki rozmowy dwu pań seniorek o wyjeździe do uzdrowiska. To mnie zaciekawiło i na spotkaniu Superbabć w Klanzie wypytałam koleżankę, należącą do Związku Emerytów, o planowane wyjazdy. Po chwili usłyszałam, że jest planowany wyjazd do Truskawca. Znalazłam -pomyślałam sobie. Jadę. I stało się. Wiosną przyszłego roku będę kurowała się w Truskawcu .

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Białymstoku organizuje wyjazd na wczasy rehabilitacyjne w sanatorium Szachtar w Truskawcu na Ukrainie w dniach 18-30 kwietnia 2018 r. 

Koszt to 360 złotych i 280 Euro. Cena obejmuje przejazd w obie strony klimatyzowanym autokarem, 10 noclegów w pokojach dwuosobowych, całodzienne wyżywienie, badania lekarskie, 5-6 zabiegów dziennie.

Informacje i zapisy pod numerem 85 6525033

Elżbieta Urban
Podlaska Redakcja Seniora Białystok