Styczeń to wyjątkowy czas w roku. Mamy wówczas okazję odwdzięczyć się babciom i dziadkom za ich poświęcenie, pomoc i bezgraniczną miłość jaką obdarzają swoje dzieci, wnuki i prawnuki. Największym prezentem, jaki możemy podarować, jest zdrowie i komfort życia. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważną sprawą jest posiadanie pełnego uzębienia. To nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna!

W związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka, organizujemy coroczne wydarzenie dla seniorów- bezpłatne przeglądy protetyczne. Podczas wizyty lekarz oceni stan jamy ustnej, doradzi jak dbać o zdrowy uśmiech w każdym wieku.

Brak nawet jednego zęba, obciąża i osłabia wszystkie pozostałe, „biorąc na siebie” ciężar jaki przyjmował podczas rozdrabniania czy żucia posiłków. Dalszą konsekwencją może być rozchwianie się zębów, ich ruchomość a od tego tylko krok do bólu, wad zgryzu a niekiedy nawet wypadaniu kolejnych zębów.

Wychodząc na przeciw takim problemom, zapraszamy na bezpłatny przegląd protetyczny, podczas którego lekarz sprawdzi stan zębów oraz doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie, aby na długo móc się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem.

Istnieje wiele materiałów i metod pięknego uśmiechu, ale bez względu na wszystko, najważniejsze jest aby użytkownik był zadowolony. Należy pamiętać, że nawet indywidualnie dobrana proteza, może nie uchronić przed lekkim dyskomfortem czy mikrourazami zwłaszcza na początku użytkowania. Na szczęście, wszystko mija po czasie, pozwalając cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem.

Osoby zainteresowane i kwalifikujące się będą mogły umówić się na wykonanie bezpłatnej protezy na NFZ. Szczegóły w gabinecie lekarskim.

✅ KIEDY?
OD 21.01 DO 29.01.2021
✅ GDZIE?
UL. TYSIĄCLECIA P.P. 10 LOK.9A (PARTER) BIAŁYSTOK
✅ ZAPISY?
TEL. 85 68 71 500

Źródło: Karedent

ul. Tysiąclecia P.P. 10 lok.9A
Białystok

Opracowanie: Jolanta Falkowska
Podlaska Redakcja Seniora