Raz w miesiącu kina Helios zapraszają na wieczór filmowy dedykowany wyłącznie Paniom. Kino Kobiet to doskonały pomysł na wspólne wyjście i integrację w babskim towarzystwie, szansa na ciekawe nagrody oraz gwarancja niezapomnianych filmowych emocji. Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje liczne i stałe fanki.

grupa kobiet w pozach tanecznych

 ,,Święto ognia” – najnowszy film reżyserki hitów ’,,Moje córki krowy” czy ’,,Zupa nic” do zobaczenia podczas październikowego Kina Kobiet w białostockich Heliosach. To pokrzepiająca historia o miłości, prawdziwej pasji i cenie sukcesu na podstawie książkowego bestsellera Jakuba Małeckiego. Doskonała propozycja na wspólne wyjście z mamą, siostrą czy spotkanie z przyjaciółką. Seans poprzedzają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Aby zwiększyć szansę na wygraną – warto postawić na… strój baletnicy. Obowiązkowo spódnice tiulowe i baletki! 

W październiku motywem wieczoru – który zwiększa szansę na zdobycie nagród – jest strój baletnicy, a film zaprezentowany podczas Kina Kobiet szczególnie przypadnie fankom rodzimych produkcji. Białostockie Heliosy zaprezentują bowiem najnowszą produkcję uznanej reżyserki Kingi Dębskiej – pt. ’,,Święto ognia”. Film opowiada o trzyosobowej rodzinie, którą tworzą dwudziestoletnia Anastazja od dziecka przykuta do wózka, jej siostra Łucja – wschodząca gwiazda Baletu Narodowego oraz ich ojciec Poldek. Życie całej trójki diametralnie się zmieni, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka – Józefina. 

Kino Kobiet rozpocznie się 11 października o godz. 18:00 w Heliosie w Galerii Alfa, Biała i Jurowiecka. 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz pełna lista nagród na stronach kin: 

Kino Helios Alfa
https://www.helios.pl/26,Bialystok/KinoKobiet/  
Kino Helios Atrium Biała
https://www.helios.pl/6,Bialystok/KinoKobiet/
Kino Helios Jurowiecka
https://www.helios.pl/46,Bialystok/KinoKobiet/

źródło i fot.: Krystyna Czapko <krystyna.czapko@helios.pl>

zredagowała: Lija Półjanowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok