Jak nie dać się konsumpcjonizmowi? Jak ograniczyć social media? Jak tworzyć i się nie wypalić? Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza 13 października (piątek) o godz. 18:00 na spotkanie z cyklu BLOGOSTAN, którego bohaterką będzie Joanna Glogaza. 

zdjęcie Joanny Glogazy

Joanna Glogaza – z wykształcenia socjolożka. Mieszka w Warszawie z psem Falą. Od 2008 roku pisze bloga. Jest autorką 4 książek – w tym najnowszej “Ekonomia uwagi. Jak nie przescrollować sobie życia”. Przez wiele lat jej tematem numer jeden było slow fashion. Wszystko, czego się nauczyła, zebrała w książce „Wychodząc z mody”. W 2018 roku wyszła książka „W to mi graj”, w której zebrała 97 gier towarzyskich. W 2015 roku wydawnictwo Znak wydało jej pierwszą książkę „Slow Fashion”, a w 2016 jej kontynuację „Slow Life”.

Fascynuje ją temat odklejania się od social mediów, konsumpcjonizmu i innych wyzwań XXI wieku, które po cichu wyciągają z nas czas, uwagę i energię. Szuka sposobów, jak się im nie dać i zrobić sobie w codzienności przestrzeń na tworzenie, przygody i wszystko to, czego nie da nam scrollowanie Instagrama (https://joannaglogaza.com). Spotkanie poprowadzi Justyna Sawczuk.

BLOGOSTAN to nowy cykl spotkań poświęcony blogerom reprezentującym różne zainteresowania i dziedziny wiedzy. Spotkanie inaugurujące odbyło się 8 marca 2023 r., a pierwszym gościem była Irena Wielocha – influencerka i autorka książki “Kobieta zawsze młoda. Jak nie przeoczyć szansy na realizację własnych marzeń”.

13 października 2023 r., godz. 18:00
Galeria Parter, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 14 A

Wstęp wolny!

źródło: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

Podlaska Redakcja Seniora Białystok