Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej, zaprasza na webinarium dla seniorów, które odbędzie się w dniu 4 września 2023 r. w godz. 10:00-12:35.

mężczyzna z laptopem na kolanach siedzi w ogrodzie, fot. pixabay.com

Webinarium pt. „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing” 

Celem webinarium jest zwiększenie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców. Webinarium jest skierowane do seniorów oraz osób opiekujących się seniorami. 

Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 9:45
Rozpoczęcie webinarium o 10:00
Webinarium zakończy się o 12:35 

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl w dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 1 września 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 1 września 2023 r., potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco. 

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. 

Zachęcamy Państwa do zapisania się również na listę odbiorców newslettera, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywali informację o organizowanych webinariach CEDUR. Poniżej przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji:

https://www.knf.gov.pl/newsletter?email=&footer-submit=zapisz (kategoria: seminaria CEDUR).

Pytania dotyczące organizacji webinarium należy kierować na adres cedur@knf.gov.pl podając w temacie wiadomości tytuł i datę wydarzenia. 

Program w PDF do pobrania:

UKNF_Program_webinarium_CEDUR_dla_seniorów_i_ich_opiekunów_04_09_2023

Udział w webinarium jest bezpłatny. 

źródło: Podlaski Urząd Wojewódzki

zredagowała: Lija Półjanowska
Podlaska Redakcja Seniora Białystok